„Uděláme to, až na to bude čas.“

Tomáš Krýsl

Tomáš Krýsl

Finančák to většinou neodloží, ale rovnou uloží!

Vykazování daní není denní rutina (vykazuje se měsíčně, kvartálně, ročně atd.), ale základ pro správné vykázání daní (daňové přiznání) je správné zaúčtování účetních transakcí na denní úrovni.

Proto je potřeba vědět, jak na to a denně dělat kroky, které zjednoduší a zprůhlední následné daňové přiznání.

Jak k tomu přistupujeme v ATERRA?

  • Daňové poradenství pokrývá širokou agendu služeb, proto je jeho poskytování zcela individuálně přizpůsobeno požadavkům zákazníků, samozřejmě v souladu se související legislativou, jak českou tak mezinárodní.
  • Daňové poradenství není denní rutina, je však potřeba denně dělat kroky, aby jeho poskytování bylo průkazné a správné. V případě dlouhodobé kontinuální spolupráce jsou nastavena pravidla, která vedou k tzv. ,,daňovým cílům‘‘. V tomto případě se stává daňový poradce součástí týmu, který pomáhá řešit finanční řízení společnosti.
  • Ať už je to pro získání financování nebo pro snížení daňového základu, daňové cíle jsou důvodem, proč daňové poradce vyhledávat. Agenda daňových poradců je velice pestrá, ať už se jedná o zastupování při daňových kontrolách, zastupování před úřady, daňovou optimalizaci, zpracování daňového přiznání apod. Odborný tým @Aterra vám se vší radostí i odborností pomůže.
  • Zastupování před úřady je speciální agendou. Daňový poradce totiž mluví stejným jazykem jako úředník na Finančním úřadu a je schopen okamžitě argumentovat. To mu dává před běžným smrtelníkem obrovskou výhodu.

Kvalitu našich služeb měříme spokojeností našich zákazníků, proto je pro náš tým důležité se neustále vzdělávat v tomto oboru, který se neustále vyvíjí. Nejdůležitější vzdělávací oblastí jsou pro nás zkušenosti, avšak nejen naše, ale i našich kolegů ať tuzemských či zahraničních. Pravidelné navštěvování školení a načítání zákonů je samozřejmostí.

Celý náš tým daňových poradců naleznete zde: https://aterra.eu/danove-poradenstvi/

Sdílet článek:

ATERROVINY

Další články

Změny v zákoníku práce ČR.

Vážení klienti a obchodní partneři, rádi bychom Vás informovali o blížících se změnách v zákoníku práce ČR. Návrh novely zákoníku práce je především reflektován evropskou úpravou

VÍCE »

Změny daňového balíčku a PF 2023

Vážení klienti a obchodní partneři, rádi bychom Vás informovali, že od nového roku dojde k několika změnám, které jsou součástí tzv. Daňového balíčku. Rozšíření paušální daně

VÍCE »

„Tak to nějak zaokrouhlíme.“

Pokuty od úřadů bývají také pěkně kulaté. Většina firem a živnostníků bere svou účetní agendu jako „nutné administrativní zlo“. Někteří dokonce přistupují k účetním procesům velmi

VÍCE »