„Kde je dobře, tam je domov.“

Aristofanés

Naše historie

Historie skupiny ATERRA se začala psát v roce 1998, kdy Jan Vyskočil začal podnikat v účetním poradenství, později jako certifikovaný daňový poradce. Spolupráce s odborníky mu umožnila postupně aktivity rozvíjet. Daňové poradenství mělo velmi blízko k účetním službám, díky kterým ATERRA rozšířila klientskou bázi. Od finančních služeb nebylo daleko k podnikatelskému poradenství se širokým záběrem od zakládání firem, přes jejich financování až po rozvojové a krizové poradenství. ATERRA se tak stala strategickým partnerem pro své zákazníky, kteří u ní nacházejí širokou paletu poradenských služeb.

Díky dlouhé podnikatelské historii si ATERRA vytvořila síť partnerů, na které se spoléhá při řešení různých situací v projektech u klientů. Do partnerských organizací se řadí právní kanceláře, profesní asociace a komory, personalisté, znalci, ale také specializovaní IT dodavatelé pro projekty digitální transformace.

U nás najde klient jednoduše vše pod jednou střechou.

 

Proč se obrátit na nás

Chceme dělat to, co nás baví, v čem jsme dobří a zažít u toho aspoň trochu legrace. Zároveň nám záleží na tom, aby naše znalosti, zkušenosti a postupy přinesly našim klientům takovou přidanou hodnotu, kvůli které si nás dál budou najímat na řešení svých problémů a rozvojových projektů.

Jak docílíme výsledků​

Koučinkem, mentoringem, outsourcingem, efektivním projektovým řízením a našimi specifickými službami pomáháme majitelům a ředitelům firem zvyšovat efektivitu jejich společností, odhalovat rizika spojená s jejich businessem a navrhovat opatření na jejich zmírnění.

Naše přidaná hodnota

Nejsme jen "další butiková konzultační firma". Jsme konzultanti, kteří pomohou přivést firmy našich klientů do 21. století. Jsme schopni doporučit, které procesy ponechat tak, jak jsou a které svěřit moderním softwarovým nástrojům nebo robotům.

Oborové organizace a asociace