„Myslel jsem si, že to tak má být.“

Když jde o peníze, je lepší mít jistotu.

Naše služby

Ať už se problém týká daní, řízení firmy nebo třeba správného zaúčtování opravných položek, věřte, že už jsme to zažili. Zkušenosti získané z realizovaných projektů využíváme a uplatňujeme při řešení klientských potřeb.

Komplexní nabídka daňových služeb obsahuje mimo jiné zastupování před úřady nebo při daňové kontrole. Samozřejmostí je zpracování daňového přiznání.

Nabídneme vám kvalitní a inovativní vedení účetnictví či daňové evidence. Poskytujeme mimo jiné i účetní poradenství nebo účetní audit.

Podnikové poradenství obsahuje služby od založení společnosti přes personální poradenství, podnikové financování, změnové poradenství až po ocenění podniku.

Digitalizace podnikových dat je součástí blízké budoucnosti plné nových příležitostí. Rádi vám s tímto celým procesem digitalizace pomůžeme.

Nenašli jste co hledáte?

Využijte kontaktní formulář a ozvěte se nám s vaším požadavkem ještě dnes.

Jak to funguje

Abychom vám mohli poradit, musíme nejdříve zjistit jaké máte potřeby. 

Úvodní konzultace

Na úvodní schůzce poznáváme klienta a jeho potřeby. Naším heslem je, že výsledek může být jenom tak dobrý, jak dobré je zadání. Výstupem z této fáze je precizní zadání a z něho vycházející nabídka k odsouhlasení.

Příprava

V této fázi sbíráme data, poznáváme procesy, analyzujeme situaci a připravujeme návrh různých řešení. Klientovi předkládáme několik variant, ze kterých si vybírá tu, která dává smysl.

Realizace

V mnoha projektech je logické, že klientovi pomáháme s implementací navrhovaného řešení. Klient tak ušetří čas interních zaměstnanců, kteří by se implementaci museli věnovat a nemohli se tak soustředit na klientův hlavní business.

Často se nás ptáte

Největším hnacím faktorem digitální transformace dokumentů je možnost neomezeného přístupu nejen k dokumentům jako takovým, ale hlavně k jeho obsahu. Většina dokumentů, se kterými dnes firmy pracují, má s největší pravděpodobností elektronický původ. Digitální transformaci můžete použít k automatizaci toku pracovních postupů (workflow) a k odstranění časově náročných manuálních procesů s papírovými, ale i elektronickými dokumenty, omezíte tím jejich zbytečné tištění a nepotřebnou administraci. Cílem digitalizace je zejména ušetřit čas strávený manuálními činnostmi a výrazně zvýšit flexibilitu firmy pro případ nenadálých situací, jako byla v poslední době pandemie Covid-19.

Jsme připraveni vám pomoci se všemi formalitami potřebnými ke startu vašeho podnikání:

  • se zakládáním živnosti nebo obchodní společnosti
  • se zpracováním a posouzením podnikatelského záměru
  • se získáváním finančních zdrojů od bankovních domů či soukromých investorů
  • s návrhem organizace a struktury firmy
  • s poskytnutím sídla vaší společnosti
  • se získáváním dotací a podpor z českých a mezinárodních zdrojů

Někteří z nás si prošli procesem založení vlastních společností a tím pádem mají osobní zkušenosti, o které se rádi podělí.

Výslednou cenu za poskytování účetních služeb ovlivňuje mnoho faktorů. Cenu ovlivňují například: roční obrat, přibližný počet dokladů za měsíc, počet zaměstnanců, zda je nutný specifický reporting vůči úřadům nebo například jaký účetní systém vaše společnost používá. Ideální je, když tyto parametry probereme osobně a my vám potom vypracujeme individuální nabídku.

Služba je vhodná pro každého, kdo chce, aby mu daňový poradce přinesl do jeho podnikatelského prostředí jistotu a vysokou míru odbornosti pro podnikatelské rozhodování. Daňový poradci sledují daňovou legislativu na denní bázi za vás a jsou tak připraveni vás individuálně kontaktovat o jejích změnách či vám s čímkoliv z daňového prostředí pomoci.

Partnerské organizace