Aktuální personální otázky v bezprecedentní době

Chceme být i nadále Vaším spolehlivým partnerem v oblasti daní a účetnictví. Chápeme však, že v současné chvíli nejsou důležité pouze daňové a účetní otázky, nýbrž se v souvislosti s mimořádnými opatřeními a uzavřenými provozy dostávají na přední místa i problémy personálního charakteru. Proto si Vás dovolujeme upozornit na služby naší partnerské personální agentury NO77, která je součástí našeho holdingu.

Díky kombinaci našich služeb se službami odborníků z NO77 jsme Vám schopni poskytnout komplexní servis při řešení palčivých problémů současné mimořádné doby.

Za tímto účelem byla v rámci partnerské společnosti NO77 byla domluvena spolupráce – více ZDE kde naleznete aktuální personální informace k současné situaci.

V současné době Vás zajímají zejména otázky z následujících oblastí:

Interim HR expert

Víme, že aktuálně řešíte značně širokou a často i novou HR agendu, a to ve zrychleném režimu s ohledem na aktuální situaci.

Outplacement

Komplex služeb “Outplacement” je vhodný zejména pro společnosti, které procházejí procesem restrukturalizace nebo snižování počtu zaměstnanců.

Nábor zaměstnanců (Outsourcing recruitmentu) a „Brigádnická“ výpomoc

Pokud patříte mezi ty, kteří díky mimořádným opatřením čelí větší poptávce, než je obvyklé, potřebuje možná v této době každou ruku.Aktuálně je tak pro Vás zajímá možnost náboru nových zaměstnanců, popř. brigádnická výpomoc ke zvládnutí náporu.